اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

نوشته ۸ نظر مطرح شده

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

هیچ چیز مثل طرح های زیبا روی دیوارها نمی تواند فضا را به راحتی جذاب و دلنواز کند! امروزه هم طرح ها و نقش های فراوانی برای کاغذدیواری وجود دارد که سبک های مختلفیف از سنتی تا فوق مدرن و هندسی را در بر می گیرند. لازم به گفتن نیست که هیچ اتاقی در نیست که آن را نتوان با کاغذدیواری تزیین کرد. اتاق پذیرایی، غذاخوری، اتاق خواب و حمام و… همگی با کاغذدیواری های مناسب بسیار زیبا خواهند شد.

از اینکه اتاقتان با طرح های درشت زیبا می شود مطمئن نیستید؟ از طرح های ساده و ملایم تر استفاده کنیدف یا از کاغذدیواری در بخشی از اتاق تان، مثل داخل قفسه ی کتاب ها، استفاده کنید.  می توانید کاغذدیواری های پرنقش و نگارتر را برای یک دیوار استفاده کنید یا آن ها را به صورت چند پانل از کاغذدیواری به کار ببرید. همان طور که در ادامه خواهید دید، امکانات بی نهایتی برای دکوراسیون منزلتان وجود دارد. امیدواریم این تصاویر برای شما هم الهام بخش باشند.

کاغذدیواری اتاق پذیرایی

با اتاق پذیرایی شروع می کنیم؛ جایی که مردم دور هم جمع می شوند، صحبت می کنند، استراحت یا مطالعه می کنند…و یا از کاغذدیواری ها تعریف می کنند! تحسین کردن این کاغذدیواری های براق که برای اتاقی با تم تک رنگ مناسب اند و الگوی تکرارشونده ی جالبی هم دارند کار ساده ای است. خانه هایی که سبک مدرن و سنتی را با هم دارند بهترین فضا برای استفاده از این کاغذدیواری ها است.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری های براق اتاق پذیرایی

این کاغذدیواری ها با طرح های توری هم همان تاثیر تصویر قبل را دارد. توجه کنید که دکوراسیون پر زرق و برق چگونه با طرح های متاثر از طبیعت و ارگانیک، مثل لوستر کرستال، با هم ترکیب شده اند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

اتاق پذیرایی با کاغذدیواری های توری شکل

اگر واقعا می خواهید از طح های چشم گیر استفاده کنید، نقش هایی با خطوط مشخص گزینه ی مناسبی هستند. کاغذدیواری عجیبی مثل این، پس زمینه ی مناسبی برای مبلمانی ساده هستند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری پر جلوه به رنگ سیاه و سفید و خاکستری

بعضی از کاغذدیواری ها مثل نقاشی دیواری می باشند. مثل درختچه های شکوفه دار تصویر زیر که فضا سنتی کرده اند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری با نقش درختچه ی گل در اتاق پذیرایی

اگر به نظرتان کاغذدیواری ها بیش از حد جلوه گر خواهند شد، پوشاندن یک دیوار با آن، راه حل مناسب تری است. کاغذدیواری هندسی تصویر زیر به خوبی در کنار وسایل دیگر این اتاق، مثل قفسه ه،ا قرار گرفته است. دقت کنید که همان طور که در این تصویر هم نشان داده شده، می توانید از کاغذدیواری در داخل کمد هم استفاده کنید.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری های اتاق مدرن

هرچند تصویر زیر یک اتاق پذیرایی نیست، اما فضایی مناسب برای وقت گذرانی است. کاغذدیواری های آن که به شکل گیاه های آویزی است که  به خوبی پوشاندن فضا با طرح های درشت را نشان می دهد.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

فضای مطالعه ی پوشانده شده با کاغذدیواری

کاغذدیواری اتاق غذاخوری

چه چیزی بیشتر از اتاق غذاخوری ای که به خوبی ازین شده اشتهای آدم را بر می انگیزد؟! با طرحی سیاه و سفید شروع می کنیم، پس زمینه ای مناسب برای میز و صندلی های مدرن. ظرف نارنجی رنگی، مرکز توجه این اتاق شده است.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری اتاق غذاخوری

در اینجا تصویری دیگر از اتاق پذیرایی با کاغذدیواری های پر زرق و برق می بینید که از اشکال گیاهی تشکیل شده است.طرح های ریز این کاغذدیواری برای این است که آن را شبیه به قالیچه کند. گل هایی که برای گلدان انتخاب شده اند هم با توجه به طرح ها و رنگ های کاغذدیواری، و برای ایجاد هارمونی با ان بوده اند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

اتاق غذاخوری با کاغذ دیواری پر زرق و برق

تا به حال از کاغذدیواری هایی که با دست رنگ شده اند در خانه تان استفاده کرده اید؟ هیچ چیز به اندازه ی طرح های دستی چینی، همان طور که در این تصویر می بینید، ظریف و دلنواز نیستند. بامبو ها و پرنده های آن فضای جالبی ایجاد کرده اند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری اتاق پذیرایی با طرح بامبو

یک راه برای استفاده از کاغذدیواری های متنوع در خانه، پسباندن آن ها در پانل های جدا از هم در سطح دیوار است. این روش کاغذدیواری ها را شبیه به تابول و اثری هنری می کند و نمی گذارد تمام اتاق را تحت سلطه ی خود قرار دهند!

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری های شبکه شبکه ای در خانه ای در نیویورک

از طرح های درشت نترسید! کاغذدیواری زیر با طیف های مختلفی از خاکستری که دارد، همچنان زمینه ای مناسب برای جلوه گری رنگ های آبی کبالت، نارنجی، صورتی و زرد است.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری چشم گیر در اتاق پذیرایی

کاغذدیواری اتاق خواب

کاغذدیواری اتاق خواب رابه فضایی شیک و امن تبدیل می کند. در این تصویر کاغذدیواری دست سازی با طرح های سنتی می بینید.زرد ثابت کرده که رنگ مناسبی برای زمینه های گل دار با جزییات فراوان است و جلوه ای آرامش بخش ایجاد می کند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری دست ساز با طرح های سنتی

این کاغذدیواری سلطنتی از California Home & Design ظاهری غریب و خودمانی دارد. وقتی رنگ آبی با روتختی قرمز همراه شده، دیگری شکی وجود ندارد که این اتاق خواب فضایی جذاب و مناسب برای استراحت است.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری آبی با طرح های درختی

تخت و روتختی خاکستری که کنتراستی خوب با دیوارهای سفید دارند، برای جلوه گر شدن این کاغذدیواری سبز بهترین انتخاب ها بوده اند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری سبز برای اتاق خواب

کاغذدیواری سرویس بهداشتی

هیچ فضایی برای استفاده از کاغذدیواری کوچک نیست. اتفاقا خیلی از مردم علاقه دارند که از کاغذدیواری های پر نقش و نگار در سرویس بهداشتی شان استفاده کنند تا در فضاهای بزرگ. در این تصویر کاغذدیواری ای به رنگ سبز آبی روشن، سفید و خاکستری که از شکوفه های گیلاس به عنوان طرح آن استفاده شده است.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

شکوفه های گیلاس برای سرویس بهداشتی

تن های طبیعی به کار رفته در این سرویس بهداشتی، فضای آن را آرام کرده و درخت ها و پرنده ها آن را شاداب می کنند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری حمام

این کاغذدیواری سفید و یاسی، جذابیت خاصی به اتاق بخشیده. ببینید که این رنگ ها چطور به خوبی در کنار رنگ طلایی، که اتفاقا از رنگ های سال2013 هم هست) و قهوه ای نشسته اند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری سفید و یاسی برای سرویس بهداشتی

کاغذدیواری بعدی با طرح هایی که دارد، حالتی شبیه به کاشی گرفته است. فضای این سرویسف فضایی زنانه شده و زمینه ای مناسب برای دیگر وسایل تمیز و سفید مهیا کرده است. لوستری که روبه روی این دیوار قرار گرفته، همان حالت پر زینت آن را داشته و فضا را متعادل کرده است.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری با طرح های ملایم

کاغذدیواری بعدی بیشتر طرح های هندسی دارد. طرح ها و رنگ های آن برای یکپارچه کردن عناصر دیگر به کار رفته در این اتاق، مناسب بوده اند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری سرویس بهداشتی

با کاغذدیواری سفیدی با طرح های درخت و پرنده این مطلب را به پایان می رسانیم. اشای لیمویی ای که در این اتاق وجود دارندف به خوبی در کنار کاغذدیواری آن قرار گرفته اند.

اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

کاغذدیواری سیاه و سفید سرویس بهداشتی

هیچ کدام از کاغذدیواری های بالا جرقه ای در ذهنتان ایجاد کرد؟ شما طرح های درشت را می پسندید با طرح های ساده و هندسی تر؟ بیشتر سبک سنتی دوست دارید و یا مدرن؟ ما را هم در نظرهایتان شریک کنید.

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

نظر شما ...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • پاسخ دادن maillot equipe de france 2014:

  I much like the precious information you provide you with as part of your articles.I’ll bookmark your weblog and take a look at once again below continually.I’m quite guaranteed I’ll learn considerably of new things suitable here! Great luck to the next!

 • پاسخ دادن ramin:

  khob bodan hamashon ama age ax ke gozashtin takhasosi tar bashe behtare
  masalan
  be rize kariha tavajohe bishtar beshe
  age ax dar morede kaghaz divariye ta hade emkan khode kaghaz divari malom bashe tanks for big job

  • پاسخ دادن یاسمن فرازان:

   ممنون از نظر و پیشنهادتون
   مرسی که به این نکات توجه دارید و اونا رو گوشزد می کنید. این متن ترجمه شده است و عکس ها هم به همون ترتیب متن اصلی هستن. من خودم با این تصاویری که الان هست بیشتر موافقم تا تصویری که فقط کاغذدیورای باشه. چون در آخر کاغذدیواری تو فضا است که معنی پیدا می کنه و این طوری یک عکس هم نقش و نگار مثلا کاغذدیواری رو نشونمون داده و هم راهنمایی برای چگونگی استفاده کردن از اون تو اتاق ها و فضاها است.
   واقعا ممنون از توجهتون
   باز هم به سایت ما سر بزنید :)

 • پاسخ دادن خوشی:

  به نظرم طرح طبیعت تو خونه های آپارتمانی مناsب باشه مخصوصن طرح هایی که احساس عمق داشتن منتقل میکنند

 • پاسخ دادن سحر:

  سلام ممنون خیلی جالب بود