انباری های بزرگ در آپارتمان های کوچک

نوشته اولین نفری باشید که نظر میفرسته

انباری های بزرگ در آپارتمان های کوچک

گاهی اوقات مواردی وجود دارد که مردم قسمتی از خانه خود را به عنوان اتاق کارشان استفاده می کنند. در صورتی که خانه شما یک ویلا باشد مقدار زیادی فضا برای چیزهای دیگر مانند: دفتر کار و یا یک رستوران که می تواند اجاره داده شود و خانه خود را به یک فضای کسب و کار تبدیل کنید. در صورتی که در آپارتمان کوچک زندگی می کنید، چند ایده های هوشمند نیز ممکن است به شما کمک کند خانه خود را تبدیل به یک اتاق کار کنید.

این مورد تلاش برای تبدیل یک استودیو 65 متری برای یک زن و شوهر است که می خواستند آپارتمانشان طوری طرحی شود تا فضای کافی برای کار هم داشته باشند. اتاق خواب با یک دیوار کشویی که از ویژگی های آن قفسه های بیش از حد و کتابخانه می باشد، پنهان شده است. لحظه ای که دیوار کشویی کشیده شود یک فضای باز به جای یک آپارتمان یک خوابه دیده میشود و قفسه کتاب از بین می رود.

طراحی داخلی سفید اتاق نشیمن با ظرفیت مبلمان مدرنی که متشکل از دو مبل چوبی به رنگ خاکستری و یک میز قهوه مستطیل شکل بر روی فرشی سبز که تقلیدی از طراحی چمن طبیعی است تفاوت های ظریفی بوجود آورده. فضای ذخیره سازی و انباری در همه جا حتی در زیر مبل وجود دارد. آشپزخانه هم با مبلمان چوبی و لوازم فولاد ضد زنگ دکور شده است. این چوب قابل تنظیم است که می تواند با سه عملکرد استفاده می شود، به عنوان جزیره در آشپزخانه، میز ناهار خوری و میز کار.با نگاه به عکس های زیر میبینید که چگونه یک آپارتمان کوچک توسط سحر و جادو به یک انبار بزرگ و کاربردی تبدیل شده است!

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (1)

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (2)

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (3)

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (4)

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (5)

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (6)

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (7)

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (8)

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (9)

تبدیل یک آپارتمان کوچک به یک انبار بزرگ و کاربردی! (10)

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

نظر شما ...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *