ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

نوشته ۶۷ نظر مطرح شده

وقتی به دیوارهای خالی نگاه می کنید در این فکر هستید که چطور آن ها را از این سادگی دربیاورید؟ اثار هنری با کیفیت به سختی بدست می آیند و معمولا گران قیمت اند…پس چرا خودتان دست به کار نمی شوید؟ با مواد اولیه ی صحیح و ایده ای مناسب می توانید به بهترین نتیجه برسید و دیوارهایتان را تزیین کنید. اگر از هزینه ی بعضی اثار هنری برنمی آیید یا نمی توانید تزیینات مناسب برای خانه ی خودتان را پیدا کنید، پیشنهادهایی که در ادامه می آیند ساده و جذاب و مناسب شما هستند.

برای تزیین دیوارهای خود از هیچ متریالی غافل نشوید!

با چیزهایی شروع می کنیم که راحت تر در دسترس اند. یک طرح جذاب، استفاده از لوله های دستمال کاغذی برای خلق آزین سه بعدی دیواری است. لوله ی کاغذی را به صورت استوانه های کوتاه در آورید و آن ها را متناسب با شکلتان تا کنید تا به این طرح های جذاب برسید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

لوله های دستمال کاغذی

اگر شکل های گل دار را بیشتر می پسندید می توانید آن ها را به شکل گل در کنار هم قرار دهید. همان طور که می بینید، این لوله ها با رنگ مقوایی خودشان هم بسیار جذاب اند.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

لوله های دستمال کاغذی برای تزیین دیوار

ایده ی بعدی استفاده از کاغذ شیرینی است! تصویر زیرنحوه ی استفاده از ورقه های کنفی و کاغذ شیرینی با دو اندازه متفاوت، برای آراستن دیوارهای خانه را نشان داده است. تصور کنید که این شکل های جذابی که کاغذهای شیرینی دارند، با رنگ هم همراه شود!

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

تزیین دیوار با کاغذ شیرینی

می توانید از پونز های رنگی هم برای چسباندن این کاغذ ها استفاده کنید. در این تصویر، کاغذ ها گلبرگ و پونز ها مرکز هر گل شده اند. فکر می کنید شما هم ایده های دیگری برای استفاده از این مواد ساده دارید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

کاغذ شیرینی و پونز

بعد از این که در ماست را کاملاً تمییز کردید، آن را در ظرف رنگ کنید و به دیوار بزنید تا طرح هایی مدرن و حبابی برای دیوارتان داشته باشید! نتیجه ی کار روی شیشه ی پنجره در زید دیده می شود. اما اجرای آن روی بوم هم به همین میزان جذاب خواهد بود. سفید روی سفید به نظر فوق مدرن می آید. اما تجربه کردن با رنگ ها را هم از یاد نبرید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

جلوه ی حبابی روی پنجره ها

فقط به یک سیب زمینی کوچک و کیم رنگ احتیاج دارید! صاحب خانه ی تصویر زیر، که در پاریس واقع شده، برای تزیین چنین دیواری، اگر ایده ی استفاده از سیب زمینی نبود، باید بسیار هزینه می کرده.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

هنر سیب زمینی!

و اما استفاده از چند تابلو…یک راه ساده چسباندن نقشه های معمولی است که از هر مغازه ای هم قابل تهیه است.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

نقشه برای تزیین دیوار

استفاده از شکل های گل دار

با کمی کاغذدیواری و سر زدن به مغازه ی تعمیرات خانگی، ایده های جدیدی برای اجرا خواهید داشت. مثل این تزیینات که با آزین های گچی دیواری به وجود آمده.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

تزیین دیوار با شکل های گل دار

اگر به کاغذدیواری علاقه دارید اما نمی خواهید تمام دیوارتان را با آن ها بپوشانید، بخش هایی از دیوارتان را با طرح یا رنگی متفاوت قاب کنید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

پانل های دیواری از کاغذدیواری

اگر هم نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام کاغذدیواری را می پسندید، از ترکیب آن ها استفاده کنید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

ترکیب چند کاغذدیواری

دیوارهایتان راخودتان نقاشی کنید

اگر فقط قلمو را بردارید، خواهید دید که چه گزینه های فراوانی برای رنگ کردن دیوارتان دارید. در تصویر زیر، با ساختن شابلون، رنگ ها با این صورت روی دیوار قرار گرفته اند.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

تزیین دیوار با طرح زیگزاگ

می توانید روی جعبه ی کفش را هم با کاغذهای زیگزاگی ای که خودتان درست کرده اید بپوشانید. نکته ی خوبی که در مورد جعبه های کفش وجود دارد این است که به راحتی می توانید در آن را باز کنید و آن را با پونز به دیوار محکم کنید و بعد در جعبه را ببندید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

طرح دیواری زیگزاگی مدرن

با استفاده از اسپری، از اشیای ک.چ طرح های سایه نمایی روی کاغذ ایجاد کنید و آن ها را در قاب های کوچک در کنار هم قرار دهید.از این شیوه میتوانید برای تزیین اتاق بچه ها استفاده کنید…مخصوصا اگر بتوانید اسباب بازی های کوچک و قدیمی را به عنوان شابلون استفاده کنید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

تصویر سایه نمای اشیا

ببینید که چسب های نقاشی چطور می توانند در خلق  یک تابلوی مدرن و هنری استفاده شود!سطح بوم را با الگویی خاص از این چسب های نواری بپوشانید و بعد رنگ ها را روی آن ها بزنید. حالا نوار چسب ها را از تابول جدا کنید تا تابلویی مدرن با مثلث های جورواجور داشته باشید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

نقاشی هندسی در اتاق پذیرایی

برای ایجاد حالتی تک رنگ می توانید از مقوایی با رنگ روشن و پسب های سفید استفاده کنید. اما این بار نوارها را از تابلو جدا نکنید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

تابلوی نوارچسبی

طرح های مثلثی در کل برای تزیین دیوارها مد و شیک هستند. به خصوص وقتی با رنگ های چشم گیر همراه شوند.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

طرح مثلثی قاب شده ی دست ساز

ساخت تزیینات دیواری با وسایل کاردستی

چه مواد دیگری را می توانید برای خلق آثار هنری دیواری به کار ببرید؟ شرط می بندیم که به “استایر و فوم” فکر نکرده بودید! خوشبختانه در نمونه ی بعدی به خوبی از این ماده استفاده شده است. استایروفوم را می توان با پارچه پوشانده و با قرار دادن آن ها روی هم به جلوه ای دارای عمق دست یافت.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

استایروفوم و پارچه

با فوم و قیچی و کمی حوصله می توانید طرح های سایه نمای جالبی برای دیوارتان درست کنید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

تصویر سایه نما برای تزیین دیوار

اگر هنوز درباره ی انجام این طرح ها شک داشتید، مطمئن باشید پروژه ی بعدی ارزش وقت و انرژی ای صرفش می کنید را دارد. فقط به چند برش از چوب های تخته سه لا و یا حتی MDF ، و کمی رنگ دارید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

چوب های رنگی دیواری

با کاغذ کادو یا دستما کاغذی، چسب و رنگ اکریلیک می توانید پانل های زیبایی برای خودتان بسازید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

پانل هایی با دستمال کاغذی

بیایید کمی از از کلمات و حروف استفاده کنیم! نمونه های زیر از پارچه هایی که به دور حلقه ی سوزن دوزی کشیده شده اند و رنگ سیاه اکرلیک که برای نوشته ها به کار رفته، ساخته شده اند.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

حلقه های سوزن دوزی

این بار که به مغازه ی دکوراسیون منزل رفتید، چند نمونه رنگ آن را به خانه بیاورید! البته شاید بیشتر از “چند تا” احتیاج داشته باشید… بسته به این که چه رنگ هایی استفاده می کنید و آن ها را چطور کنار هم قرار می دهید، می توانید جلوه های مختلفی ایجاد کنید و حتی دوری و نزدیکی را با آن ها القا کنید.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

چیپس های رنگی روی دیوار

حتی می توانید این نمونه رنگ ها را به شکل های مختلف ببرید و در یک تابلو کنار هم قرار دهید. شاید این پروژه کمی وقت گیر باشد، اما همان طور که می بینید کاملا ارزش و قت گذاشتن دارد.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

نقاشی برای دیوار با چبپس های رنگی

اگر به جمع آوری بشقاب علاقه دارید، ایده ی بعدی مناسب شما است! بشقاب های چینی و رنگ چینی، همه ی اون چیزی هستن که لازیم دارید. با رنگ ها بشقاب ها را آن طور که می پسندید و به دکوراسیون منزلتان می اید تزیین کنید و بعد ان ها را به صورت گروهی روی دیوار نصب کنید. ببینید که در تصویر زیر رنگ ها چطور با رنگ کوسن ها هماهنگ شده اند.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

تزیین دیوار با بشقاب چینی

با تزیینی بزرگ برای دیوار که مخصوص کلکسیونرهای کارت پستال است این متن را به پایان می رسانیم. البته این پروژه را با عکس هم می توان انجام داد. تعداد زیاد عکس ها در این مورد اهمیت فراوان دارد و البته چراغ بزرگ و مبل چشم گیر این تصویر هم به خوبی برای این فضا انتخاب شده اند.

 ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

تزیین دیوار با کارت پستال

خیلی ها از ایده های دیگران برای انجام پروژه های خود ساخته شان استفاده می کنند. شاید به زودی یکی از آثار بالا را در خانه تان داشته باشید. یا شاید دیدن همین تصاویر الهام بخش بوده و ایده ای جدید به شما داده.

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

نظر شما ...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • پاسخ دادن mojaveri:

  بسیار عالی

 • پاسخ دادن khaledi:

  خیلیم عالی. خواهش میکنم و اسه اتاق پذیراییم که گفتم بگید از چه رنگ هایی واسه پرده و فرشو دیزاین استفاده کنم شیک و جذاب وساده باشه

 • پاسخ دادن eli:

  واااااای خیلی خوشملن مخصوصا اون جعبه ی کفشا

 • پاسخ دادن proud:

  اِاِاِاِاِاِاِی بد نبود،بهتر از اینم میشه درست کرد.
  اینا همچین خیلی قشنگم نبودن.
  با این حال در حد خودتون بد نبود.

  • پاسخ دادن مشاور:

   سلام دوست عزیز
   ما هم تلاش می کنیم هر روز مطالب بهتری بذاریم. اگه عکسا و ایده های خوبی دارید برامون بفرستید

 • پاسخ دادن فاطمه:

  خیلی عالیه.خوش به حالتون.تو شهر زندگی میکنید وبه همه چیز دسترسی دارید.البته اینی که میگم میدونم یه بهونست.من انواع کارای هنری بلدم از کیف دوزی گرفته تا تابلوهای بزرگ رنگ روغن.خودم هم لیسانس کامپیوتر دارم.یه کارگاه کوچیگ دارم با چندتا چرخ خیاطی صنعتی که دارن خاک میخورم.هر چی فکر میکنم نمیدونم چطور باید کارهامو بدون واسطه بفروشم.دچار افسردگی شدم.اگر ایده ای برای فروش دارید لطفا منو در جریان بذارید.با تشکر
  09358596983 فاطمه

 • پاسخ دادن سارا:

  خیلی قشنگ بود ولی تصویر آخر به زیبا شدن خانه کمک زیادی نمیکرد

 • پاسخ دادن ناشناس:

  سلام کار های شما خیلی عالیه ولی باید بازم این وسایل رو تهیه کرد اگه میشه یکم ساده تر بگید خیلی ممنون

 • پاسخ دادن الی:

  جالب بود. به نظرم حتما نباید اینا رو اجرا کرد میشه ازشون ایده گرفت

 • پاسخ دادن yasaman:

  Man taman in honar haro dorost kardam

  • پاسخ دادن مشاور:

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالم از آشنایی شما دوست هنرمند.اگه عکس کاراتون رو برامون ایمیل کنید بعد از بررسی به نام خودتون تو سایت می ذاریم.منتظر دیدن کاراتون هستم.

 • پاسخ دادن ایلناز:

  عاااااااااااالی بود.مرسی.

 • پاسخ دادن محبوبه:

  خوب بود

 • پاسخ دادن baladastian:

  سلام دوست عزیز وقتتون بخیرخواهش میکنم بمن کمک کنید.چندروزه دیگه عروسیمه هنوزپرده ندوختم مبلام نیمه استیل بارویه نسکافه ای که تک گل صورتی وسبزبادوردوزی قهوه ای وطلایی داره.چوبش طلاییه.فرشم ده رنگ زمینه سفید که رنگ سبزوآبی روشن وکمی گردویی وآبی نفتی داره حاشیه فرش شامل کرم وآجریه تیرس .آشپزخانه اپن که کابینتاش کرم رنگه وسایلای من سفیدن و وسایل تزییناتشو فرشوپرده رو قرمزسفید میگیرم بنظرم رنگ آشپزخانه بر روی رنگ پذیرایی تاثیرداره بنظرتون پرده رو واسه پذیرایی چه رنگی انتخاب کنمووسایل تزیینی مثل گلدونو تابلو رو چه طور انتخاب کنم؟ببخشید که مطلب طولانی شد بازم ممنونم

 • پاسخ دادن سهیلا:

  سلام خسته نباشین من تازه عروسم ودوس داشتم کار یکنم که خونه کوچیکم نمایه بیشتری داشته باشه اینطوری از زندگی تو خونه نقلیم لذت میبریم من یه ایده دارم شما منتونین با مقوایه قرمز رنگ قلبایی از ابعاد نه سانتی به بایین درست کنید و از قسمت شکستش که وسطش میشه به سمت بیرون تا کنید تا حالت برجسته بیدا کنه و بعد از کوچیک به بزرگ به حالت اریب بچسبونیدش به دیوار اتاقتون ترجیحه به قسمتی مث ستون یا جایی که دیوار باریکی داشته باشه بچسبونید واقعا قشنگ میشه همشر منکه وقتی دید حسابیی خوشش اومد بیشنهادایه خلاقانه شمام یلی جالب بود ممنونم

  • پاسخ دادن مشاور:

   سلام دوست عزیز
   سال نو مبارک
   امیدوارم لحظات شیرینی در زندگی تون پیش روداشته باشید.
   ممنون ازپیشنهاد خوب و خلاقانه ای که دادید. اگر لطف کنید و برامون عکس دیوارتون رو بفرستید ممنون می شم.اگر کیفیت عکس خوب باشه و خودتون تمایل داشته باشید به نام خودتون عکس رو تو سایت میزاریم

 • پاسخ دادن مدل مانتو:

  ممنون.واقعا زیبا هستن.

 • پاسخ دادن هیلا:

  سلام خسته نباشید.من میخواستم راجع به دکور اتاقم ازتون نظرخواهی کنم امکانش هست که عکسش رو براتون بفرستم؟ چون من میخوام اتاقمو رنگ کنم و تا قبل از رنگ زدن واقعا میخواستم با یه آدم وارد مشورت کنم.مرسی

 • پاسخ دادن شیما:

  سلام
  ممنون از ایده ها و عکس های جالبتون خیلی استفاده کردم

 • پاسخ دادن بهار:

  سلام ئاقعا ممنون عالی بود به من خیلی کمک کرد فقط اگه میشه بیشتر دکوراسیون خونه های ایرانی رو بزارید

 • پاسخ دادن سلام:

  مرسی
  خیلی زحمت کشیده بودی
  دستت درد نکنه

 • پاسخ دادن لیلا:

  سلام ممنون از ایده های جالبتون
  من مستاجرم و دیوار پذیرایی کنار دستشویی از پایین تا نیمه های دیوار نم زده و تبله کرده ، می تونید راهنماییم کنید یه کاری برای پوشوندن دیوار که ربطی به صاحب خونه نداشته باشه و دیوار رو هم کامل بپوشونه بکنم؟ ارزونم باشه!

  • پاسخ دادن سحر اسدی:

   سلام لیلا جان. بهتون پیشنهاد میکنم به قسمت DIY ما مراجعه کنید و حتما ایده های خوبی پیدا می کنید.

 • پاسخ دادن دیانا:

  سلام.ممنون ازبرنامتون.کارتون حرف نداره.مرسی

 • پاسخ دادن alireza f:

  سلام خسته نباشید واقعا عکس های جالبی بود ولی من نمیدونم کدوم از این کارا برای اتاقم مناسبه لطفا راهنماییم کنید عکس اتاقمم براتون میفرستم

 • پاسخ دادن matilda:

  مرســــــی عالـــــی بود !!
  ولی خب احساس میکنم اگر یه همچین کارایی برای دیوار اتاقم بکنم،مامانم زندم نمیذاره .. :((
  مرسی خیلی طرح های خوبی بود واقعاً ممنـــــون…

 • پاسخ دادن یگانه عزیزی:

  رنگ کرمی و صورتی نداشتید.

 • پاسخ دادن کنکوری:

  سلام مهندسان خلاق، عالی بودن، ممنون : )
  ببخشید من میخوام اتاقمو یه تغییرات کوچیک بدم (ارزون تموم شه) احساس میکنم خیلی کسل کننده است و نمیتونم خوب درس بخونم. تصاویری که برا این زمینه گذاشته بودین، فوق العاده بودن ولی راستش بنده در توانم نیس که هم چین اتاقی داشته باشم. میشه یه کم در این زمینه کمکم کنین تا یه سرو سامونی بهش بدم؟ یه اتاق 12 متری با کتابخونه و میز و تخت و کمد دیواری هم رنگ قهوه ای سوخته. متاسفانه بنده با این که مدام تاکید میکردم که از رنگ روشن استفاده کنیم ولی از رنگ تیره استفاده شد و اتاق خیلی کسل کننده شده و متاسفانه اینجایی که ما زندگی میکنیم مهندس طراحی داخلی وجود نداره که بتونیم ازشون کمک بگیریم. بنده میتونم از اتاقم عکس بگیرم و براتون بفرستم تا بفرمایین چیکار کنم؟ موفق باشین

  • پاسخ دادن سحر اسدی:

   سلام
   بله حتما
   عکس اتاقتون رو بفرستید تا در زمینه دکوراسیون راهنمایی تون کنیم
   موفق باشید

 • پاسخ دادن nazila:

  فوق العاده جالب بود.

 • پاسخ دادن نگار:

  سلام. من می خوام ورودی خونه رو شبیه اجر نمای قرمز تزیین کنم. ولی نمی دونم چه موادی باید استفاده کنم .میشه راهنمایی کنید؟

 • پاسخ دادن سحر:

  سلام؛ وب خوبيه استفاده بردم؛ راستش من اتاقم ديواراش تانيمه سنگ دارن با اين حال دوس دارم ديواراشو تزيين كنم خيلی خوشگل؛ دو مقوای بزرگ طرحدار بارنگای قرمز و قهوه ای روشن گرفتم ميخواسم راهنماييم كنى چيكاكنم

  • پاسخ دادن سحر اسدی:

   سلام
   ممنون که به سایت ما سر زدید
   شما میتونید از ایده های پست های ما استفاده کنید و دیوارتون رو خودتون تزیین کنید
   یکی از مدل ها رو انتخاب کنید و رو دیوارتو پیاده کنید
   موفق باشید

 • پاسخ دادن سمیرا:

  سلام و خسته نباشین
  ایده های بسیار جالب، متنوع، ساده و کاربردی هستن، واقعا جای قدردانی دارد

 • پاسخ دادن الهام:

  سلام دوست عزیز.من نمیدونم اتاقمو چطوری تزیین کنم.اتاق من کوچیکه و4 * 3 است که نصف اتاق کمد دیواری زدم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنی که از کجا شروع کنم.

  • پاسخ دادن یاسمن فرازان:

   در دکوراسیون> دکوراسیون انواع خانه> خانه های کوچک نمونه های خوبی برای الهام گرفتن وجود داره. ولی مهم ترین نکته اینه که در این فضاها همه چیز رو ساده نگه دارید و رنگ های تیره به کار نبرید. ایده های بهتر رو تو همین بخشی که گفتم پیدا می کنید.

 • پاسخ دادن ayene:

  میشه لطفا منوراهنمایی کنید؟ من میخوام کل یه دیوار اتاقمو کلا بپوشونم حتی شده با کاغذ A3.ولی کاملا پوشیده شه!! وسریع کم هزینه! ممنونم از لطفتون

  • پاسخ دادن سحر اسدی:

   سلام
   یه ایده ای که می تونید اجراییش کنید اینه که با کاغذهای الگو که فکر میکنم دوبرابر a3 هم هستند می تونید این کارو بکنید. این کاغذها خیلی نازک هستند وبراحتی می تونید اون ها رو مچاله کنید تا شکل چروک و نامنظمی بگیرند و بعد اونها رو دوباره باز کنید و به دیوار اتاقتون بچسبونید. و کل دیوار رو با این کاغذهای چروک شده بپوشونید. سعی کنید مرتب و با سلیقه این کارو انجام بدید. مطمئن باشید چیز خوبی از آب درمیاد. البته از کاغذهای دیگه هم می تونید برا این کار استفاده کنید.
   موفق باشید

  • پاسخ دادن مهرداد:

   سلام شما میتونید با استفاده از شئنه تخم مرغ و کمی رنگ این کار رو انجام بدین!

 • پاسخ دادن ayene:

  سلام خسته نباشید کارتون عالییییییه من میخوام یه دیوار اتاقمو کلا بپوشونم حالا حتی شده با کاغذ A3 یا کاغذ رولی میشه یه ایذه به من بدید واسه سطح کامل یه دیوار؟یا از کجا میشه کاغذ رنگی با طول زیاد بگیرم؟

  • پاسخ دادن یاسمن فرازان:

   شما می تونید ایده هایی که تو سایت هستند رو متناسب با سلیقه ی خودتون و سبک و رنگ اتاق تون با هم ترکیب کنید و اون جور که دوست دارید از این طرح ها برای اتاق تون استفاده کنید.

 • پاسخ دادن کودک سیتی:

  ایده های بسیار جالب و متنوعی بود، واقعا جای قدردانی دارد
  عاالی

 • پاسخ دادن یاسمن:

  واقعا سایتتون عالی است. سایت های دیگه طرح هایی میذارن که زیاد قابل استفاده نیست!!!!! اما شما با وسایل ساده طرح های بسیار زیبایی را خلق کردید. ممنونم.

 • پاسخ دادن مهدیه:

  میشه لطفا منوراهنمایی کنید؟میخام برم خونه جدید و تغییر دکوراسیون بدم.مبلامو رنگ بندی بنفش دوست دارم.برای مبل.دیوارها و تابلو ها چه کنم؟مرسی

 • پاسخ دادن مهدیه:

  عالی بود.منتظر طرح های زیباتون هستم.

 • پاسخ دادن piyazdagh.ir:

  سلام ممنون از سایت بسیار خوبتون اگر مایل بودید به سایت ما هم سربزنید . با تشکر piyazdagh.ir

 • پاسخ دادن فاطمه:

  عالی بودن
  ساده شویم
  مرسی

 • پاسخ دادن شیدا:

  سلام.عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

  من اون سیب زمینی ودر ماست رو متوجه نشدم؟!

 • پاسخ دادن شیما:

  عالییییییییییی بودن واقعا نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم
  فوق العده بود

 • پاسخ دادن گیلیمور:

  خیییلی شیک و شکیلن دمتون گرم حساااابی

 • پاسخ دادن آزاده:

  بسیار زیباو خلاقانه.متشکرم

 • پاسخ دادن پروا:

  مرسی خیلی عالی بودن خیلی کمکم کردین ممنون

 • پاسخ دادن رها:

  واااااااااااااااااااااااقعا ایده های جالب ویونیکی بودن
  مر30o0o0o0o0o0o

  • پاسخ دادن یاسمن فرازان:

   خواهش می کنم عزیزم:) خوشحالم که همه از این پست راضی بودن:)

 • پاسخ دادن داود:

  خیلی قشنگ بود دمتون گرم

 • پاسخ دادن مستانه:

  خییییییییییییییلییییییییییییییییییییی خوشملن!!ملسی!!

 • پاسخ دادن نیلو جون:

  اینا عالی اند من دنبال همینا بودم واینکه دوتا اولی عالیییییییییییییی بودند^ـ^

 • پاسخ دادن Maral:

  عالی بود..مرسی..

 • پاسخ دادن آدیسا:

  عاشقتونم خعلی قشنگه حرف ندارید خیلی به دردم خورد یه دنیا ممنون موفق باشید

  • پاسخ دادن یاسمن فرازان:

   مرسی دوست عزیز لطف دارید:) اگر به بخش DIY (خودتون انجام بدید یا Do It Yourself) علاقه دارید باید بهتون وعده بدم که منتظر اموزش های بیشتر و بهتر هم باشید:)

 • پاسخ دادن فریبا:

  خیلی جالب و قشنگ بود مرسی

 • پاسخ دادن sonia:

  فقط یه جمله :کارتون محشره

 • پاسخ دادن یاسمن فرازان:

  سلام
  خیلی ممنون
  می توانید با ایمیل بخش “سفارش طراحی” در ارتباط باشید :)

 • پاسخ دادن سحر اسدی:

  سلام فرناز جان
  سبک دکوراسیون به رنگ ها و مدل های وسایل بستگی داره، اگه اتاق بچه گانه است باید دقیق بگید که چه وسایل و رنگهایی بکار رفته که اتاق رو بچه گانه کرده!
  البته از مطالب سایت هم می تونید ایده های خوبی بگیرید.

 • پاسخ دادن مشاور:

  سلام مهسای عزیز
  این گل ها رو روی یه صفحه مقوایی یا چوبی بچسبونید وبعد روی دیوار نصب کنید که ضمن داشتن یه دکور زیبا آسیبی به پوشش دیوار نرسه و هر وقت هم دوست داشته باشید جای تابلو روعوض کنید

 • پاسخ دادن مشاور:

  سلام دوست عزیز وخلاقمون
  ممنون از اینکه ایده های خلاقاننون رو با ما در میون گذاشتید.امیدوارم بقیه دوستان هم از ایده شما به ایده های جدید برسن و برای ما بنویسن.

 • پاسخ دادن مشاور:

  سلام دوست عزیز
  با اینکه روش اظهار نظرتون دلچسب نبود ولی اگر نظرتون رو در مورد موضوعاتی که از نظر شما جالبه بفرمایید استفاده می کنیم