مدل لوازم منزل برنجی مد2013

نوشته اولین نفری باشید که نظر میفرسته

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

برنج دیگر متریالی نیست که در  دکوراسیون های از مد افتاده و سطحی به کار برود. در حقیقت در سال 2013 برنج از نو محبوب شده! از میلمان گرفته تا اشیای تزیینی کوچک، همگی این روزها در فروشگاه های مختلف بازار داغی دارند. در این مقاله برخی از جالب ترین لوازم منزل برنجی را خواهید دید.

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

اشیای برنجی زیبا از Jonathan Adler

هیچ کس به اندازه ی Jonathan Adler تا به امروز نتوانسته قابلیت های این ماده ی مد روز را آشکار کند. همان طور که در این تصویر می بینید، اشیایی که از برنج خلق کرده دامنه ی وسیعی دارد که مبلمان و انواع وسایل تزیینی ریز و درشت هم در این مجموعه می گنجند. در این مقاله تعدادی از ساخته های او و دیگر تولید کنندگانی که دوباره برنج را مورد استفاده قرار دادند، بررسی خواهیم کرد. از دیدن این همه نوآوری لذت ببرید…

مبلمان برنجی

با مبلمان مدرن که بدون شک بسیار مدرن هستند شروع می کنیم. البته بسیاری از آن ها ظاهری قدیمی دارند. مثل میز قطره اشکی Jonathan Adler که  در این تصویر مشاهده می کنید. از یکی از این میز ها به عنوان نقطه ی عطف اتاقتان استفاده کنید و یا چند تا از آن ها را بر اساس خلاقیت تان در کنار هم به کارببرید.

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

میز های قطره اشکی برنجی Jonathan Adler

در ادامه یکی دیگر از اشیای ساخته شده توسط Jonathan Adler را می بینید که Nixon Dining Table نام دارد. رویه ی این میز از چوب گردو و پایه ی آن برنج پرداخت شده است.

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

میز ناهارخوری برنجی و چوبی

اگر به دنبال میز پذیرایی از جنس برنج هستید، حتما از این طرح West Elm خوشتان خواهد آمد. این میز توخالی بوده که حمل و نقل آن را آسان می کند. بعلاوه شما می توانید از آن به عنوان صندلی هم استفاده کنید!

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

میز پذیرایی برنجی

چراغ های برنجی

چراغ های برنجی، همزمان مدرن و هم سنتی به نظر می رسند. گرمایی که رنگ این فلز دارد باعث می شود که برای استفاده در کنار اشیای درخشان بسیار مناسب باشد.

 در تصویر بعدف چراغ دیواری 5 بازویی از Jonathan Adler را می بینید. این شی برنجی زیبا در سبک بامبویی کار شده و می توان گفت برای دکوراسیون هایی که حال و هوای استوایی دارند، بسیار جالب خواهد بود.

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

چراغ دیواری برنجی

این چراغ آویز از Dwell Studio هم نمونه ای زیبا از این چراغ ها برای استفاده در سبک شیک و به روز است.

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

چراغ آویز گنبدی برنجی

این چراغ رومیزی از Restoration Hardware به خاطر پایه ی مدرن مکعبی و برنجی اش، قابل توجه است.

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

چراغ رومیزی برنجی

اکسسوری های برنجی برای روی میز

اکسسوری های برنجی در میان دیگر محصولاتی که از این ماده ساخته شده اند محبوبیت خاصی دارند. این کاسه های برنجی از Dwell Studio کاملا پرداخت شده اند و به زیبایی در خانه ی شما خواهند درخشید. می توانید آن ها را پر کنید و یا خالی از این کاسه ها استفاده کنید…در هر صورت زیبا خواهند بود!

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

مجموعه ی سه تایی از کاسه های برنجی

برنج حتی در میان بشقاب هایمان هم جایی برای خود باز کرده!! این قاشق چنگال 5 تکه، که توسط طراحی West Elm شده، مدل استیل هم دارد. اما جلوه ی طلایی که نمونه های برنجی آن دارد بسیار زیباتر است.  کنتراست بین دسته هایی که حالت طبیعی دارند و سرهای براق این مجموعه واقعا شگفت انگیز است.

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

قاشق چنگال برنجی

باز به طراحی های بی نقض Jonathan Adler بر می گردیم، که در کنار شیک و مدرن بودن کمی هم جنبه ی طنز دارند!

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

دکورهای برنجی از Jonathan Adler

برای افزودن گرما به دیوارهای خانه تان، نگاهی به این آینه ی برنجی از Restoration Hardware.  بیندازید. این آینه ی ساده، گوشه های قائم و خطوطی منظم دارد. پیچ های آن برای تاکید بر سبک عصر ماشینی اش، از جلوی دید دور نشده اند.

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

آینه ی برنجی

با وسیله ای این مقاله را به پایان می رسانیم که هر میز تحریری را زیبا می کند و هدیه ای مناسب است. این جامدادی ساده و زیبای برنجی از Dwell Studio، شکلی جالب و سطحی براق دارد.

مدل لوازم منزل برنجی مد2013

جامدادی برنجی

اشیای برنجی با گذشت زمان دچار زنگ زدگی می شوند. اما نگران این موضوع نباشید. خیلی ها جلوه ی جدیدی که آن ها خواهند گرفت را بسیار می پسندند. اما اگر دوست دارید اشیای برنجی خانه تان همواره برق بزند، باید از آن مراقبت کنید و سطح آن را جلا دهید.

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

نظر شما ...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *