مدل پرده، والان پرده

نوشته یدونه نظر

مدل پرده، والان پرده

دکوراسیون خانه کار جذاب و سرگرم کننده ایست! چه دکوراسیون کل خانه را عوض کنید و یا تنها قسمتی از دکوراسیون را تغییر دهید و نوآوری کنید. موضوعی که در این پست به آن می پردازیم طرح و رنگ و جنس پارچه هاست.علاوه بر کوسن ها، پرده نیز از اکسسوری های دکوراسیون خانه است که از پارچه تهیه می شود. و این پارچه ها می توانند رنگ، طرح و جنس های متفاوت و مختلفی داشته باشند.

در اینجا 15 مدل والان پرده را برای شما گردآوری کرده ایم که توسط طراحان و تولیدکنندگان مختلفی تهیه شده اند. علت اصلی انتخاب این موضوع تناسب و جلوه زیبایی است که این والان ها به پرده ها می دهند. این والان ها با انواع و مدل های مختلفی که دارند علاوه بر زیباتر کردن پرده، لبه های خشن و نامتناسب دیوارها  را نیز می پوشانند. اگر شما هم جزء علاقه مندان پرده های والان دار هستید، این فرصت را از دست ندهید و نگاهی به این والان های زیبا و متنوع بیندازید و مدل مورد نظر خود را پیدا کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما راجع به این تصاویر زیبا هستیم.

مدل والان پرده3

مدل والان پرده2

مدل والان پرده1

مدل والان پرده4

مدل والان پرده5

مدل والان پرده6

مدل والان پرده9

مدل والان پرده8

مدل والان پرده7

مدل والان پرده12

مدل والان پرده11

مدل والان پرده10

مدل والان پرده13

مدل والان پرده14

مدل والان پرده15

نظر شما در مورد این طرح ها چیست؟ شما کدام پرده یا والن را بیشتر می پسندید؟ کدام یک از تصاویر دکوراسیون این بخش را مناسب خانه های ایرانی و یا خانه های مدرن می دانید؟ نظراتتان را با ما هم در میان بگذارید …

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

نظر شما ...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پاسخ دادن هستی:

    اون پرده بنفشه واقعا زیباست ، خیلی دوست دارم بدونم والانشو چطور دوخته. میشه طرز دوختشو بگذارید.ممنون