خانه » مقالات » صرفه جویی در مصرف انرژی
صرفه جویی در مصرف انرژی

صرفه جویی در مصرف انرژی

صرفه جویی در مصرف انرژی

۱٫دمای خانه را یک درجه کاهش دهید

این یک راهکار قدیمی است، اما آن واقعا کار میکند: با توجه به مساله صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش اندکی درجه گرما موجب صرفه جویی در هزینه انرژی و کاهش ۲۳۰ kg دی اکسید کربن در هر سال میشود. از آنجایی که در حال حاضر ترموستات ها دقیق تر از هر زمان دیگری هستند پس از مدل های جدید آن ها استفاده کنید.

۲٫عایق کاری دیوار و زیر شیروانی

عایق بندی اتاق ها خود یکی از بهترین راه های حفظ گرما در خانه است، و هزینه اش فوق العاده ارزان است و خودتان می توانید آن را انجام دهید – و حتی اگر نیاز به استخدام یک حرفه ای برای دیوارها دارید، باز هم بسیار مقرون به صرفه است.

5گام ساده برای صرفه جویی در مصرف انرژی صرفه جویی در مصرف انرژی

۳٫تعویض پنجره ها

دو جداره کردن پنجره ها هم مقرون به صرفه است، و هم یک راه مطمئن برای به دام انداختن گرمای بیشتر در خانه است – و همچنین سر و صدا خارج از خانه را کاهش می دهد. توجه داشته باشید هزینه ای که برای دوجداره کردن پنجره ها متحمل می شوید با کاهش هرینه ای که برای حفظ گرما در خانه پرداخت می کنید جبران خواهد شد.

۴٫استفاده از لامپ های کم مصرف

لامپ های کم مصرف ، که در سراسر خانه مورد استفاده قرار میگیرند، هزینه برق شما را کاهش می دهند. در حالی که آنها کمی گران تر از لامپ های رشته ای هستند، اما عمر بسیار طولانی تری دارند و با محیط زیست سازگارند.

۵٫قرار دادن فویل آلومینیومی در پشت رادیاتورها

درست است، فویل معمولی آشپزخانه می تواند رادیاتورها را کارآمد تر کند! آنها گرمای دیوار را به اتاق منعکس می کنند. بکار بردن آنها در همه جا امکان پذیر است، مگر در مواردی که شما دیوارهای برشته بخواهید، اینگونه از صرفه جویی لذت ببرید.

m4s0n501

درباره‌ی مشاور

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت + 9 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا